SBéčka - ♥Tády♥

Diary

Blah, blah

22. srpna 2010 v 22:27 | Adí♥
Tak jsem si řekla, že se vám po delší době ozvu :)
Prázdniny už pomalu končej, to naštve. Půjdu do kvinty (prvák) na gymplu a vůbec se mi tam nechce :D Přibyde mi fránina, takže jsem na sebe zvědavá jako :D No tím se teď snažím nezabejvat, radši si užít poslední dny volna. Většinou někde lítám s holkama, nebo jsem jen tak na netu a tak - znáte to :) Ale na premiéru House se moc těším, aspoň se mi díky němu nedbude zdát září tak hrozný. A co vy? Jak se máte? :)) Joo a ještě jeden dotaz - nebyl by nějakej tip na dobrej film? Doma se občas pěkně nudím :( :D

Letní kino :P

21. července 2010 v 19:36 | Adí♥
Ahojte :) Tak co, jakpak se máte? Jenom jsem myslela, že je načase se vám ozvat :) Hmm, v našem miniaturním městě je do soboty letní kino, dneska maj dávat Bobule... No i když ne, že bych plánovala dávat filmu nějakou extra pozornost :D.. Noo, dneska jsem byla u kámošky, hrály jsme simíky a pak koukaly na himym (Oh, alespoň nějakej seriál, na kterej můžu teď o prázdniny koukat.. a ještě jim bejt i mííírně posedlá:D )
Jinak ty prázky utíkaj celkem rychle, ne?! Chci říct, že za chvilinku je srpen, ten určitě bude pryč snad rychlejš než srpen a pak zas ta škola...I když zas upřímně řečeno čas od času už se na září těšim :D NE, nejsem idiot!:D. Jenom na FOXu začne /koooooonečně/ 7.série House :P Takže se zase budu moct každej tejden rozplývat jako pravá fangirl nad každou Huddy scénou, kterejch bude požehnaně :)
Hm, myslim, že bych už asi měla skončit s psaním tohohle naprosto bezvýznamnýho článku, kterej si stejně nikdo nečte xD Chvilku ještě budu na netu, kolem tý deváty vyrazim ven. Takže se mějte fajn a já se sem zas někdy mrknu :)♥
PS.: Včera jsem koukala z nudy na 2.sérii House a úplně bych zapomněla, že už tenkrát měly ty dva mezi sebou nepřehlídnutelnou chemii :D (-"Someone like you?" -"Someone you like.")

Prázky :P

8. července 2010 v 20:25 | Adí♥
Ahóój Ano, ještě stále jsem naživu.. :) Jenom víte, jsou prázdky a já jsem věčně někde pryč a na blog mi fakt nezbejvá čas.. cry-10.gif image by Salisko Jinak, viděli už jste Eclipse? V úterý jsme byli v kině a je to celkem povedenej film, rozhodně hezčí než New moon :D (pokud jste na tom byli v Ústí v Palace Cinema a slyšeli tam nějakýho blázna, kterej se dusí colou, pak jsem to byla já )... No co ještě bych mohla napsat o svym ohromně nudnym životě...? :D Nooo, ve středu jsem šla s kámoškou na zavřený koupálko, zhruba od 9 do 10, celkem fajn, jenom jsme pak byly solidně zmrzlý :D) friends Ale hodily by se mi nový plavky! Jenom jaksi nevím, kde sehnat penízky :Dthawake-1.gif image by Salisko
Ještě bych dodala, že uvidím, prostě podle počasí a plánů, jak často sem budu chodit... Blog NEPOZASTAVUJU, jenom budu míň aktivní (což už jsem teď:D)... Takže se omlouvám, ale snad mě chápete :) Tak se zatim mějte :P:)
Jinak, asi by to chtělo novej design, ale na to jsem asi moc líná :D

Poslední den? :D

29. června 2010 v 21:46 | Adí♥
Ahoj :) Ták nám končí školní rok.. :D Jaký budou známky? :))
No já teď upe tak soucítím s deváťákama na základkách, musí to bejt smutný, vycházet.. :D Jako já jsem prakticky taky v devítce, akorát, že na gymplu, tkže kvarta :P:) Tyjo, je to divný :D Ale na prázky se rozhodně těším! :) Jenom mi bude chybět naše třídní a třída.. Po 4 letech nás přestěhujou do tý nejdebilnější třídy na gymplu.. No máme to ale štěstí! :D :/ No a třídní čeká mimčo, takže nás taky mít nebude... Je to celý divný:/:D Ale snad si zvyknem.. :)
Jinák, dneska byl ve škole sportovní den.. :) Jsme "skvěle" sportovně založená třída.. :D Fakt že jo, bejt poslední z nižšího gymplu, když tam jsme nejstarší, dokážem jedině my! :D Ale nějak mi to neva :D.. :) Mno, na výzo budu mít 4 dvojky - Čj, M, D a F, což je celkem hezký :) (i když ta dvojka z dějáku je dost zbytečná.. Ale snad na tom nejsem tak špatně, abych si stěžovala na dvojky!tkže sem ráda:D))..
Mmm, zejtřek by měl bejt tudíž celkem fajn :) Docela se těšim, s třídní půjdem ještě někam na jídlo a pak budem stanovat u kámošky (7 lidí), což bude ještě dost zajímavý :D
Tk já se s váma zatím loučím a na zejtřek vám všem držim palce :)
PS.: proč já píšu jak dement? :D Za každou píšu smajly a ani si to neuvědomuju... :D

Vyklízení :-ˇ//

24. června 2010 v 22:29 | Adí♥
Ahoooj Huddies! :) Dnešek byl takovej pracovní den.. Totiý bude se u nás malovat a tak celkově i předělávat byt, takže jsem celý, ale skutečně CELÝ odpoledne trávila vyklízením, přebíráním a vyhazováním věcí. (Bude pryč knihovna a pak i šuplíky, takže se to muselo přebrat...) No taky si nějak uspořádat učebky do prváku (kterejch mám zatím zoufale málo) a nějak ty starý sešity někam dát, udělat na ně místo... No celkem mě to zabavilo, ale ke konci už sem byla mrtváá :DD tak zatím :P:))

Jenom na skok :P:)

21. června 2010 v 22:50 | Adí♥
Ahoj :)
Tákže, skutečně jsem byla nemocná /streptokok/, ale už mi je fajn a mohla bych do školy, takže bych měla být co nejdřív zas aktivní na blogu :) už se těšim :P Myslím, že nejlpozdějš ve střrdu mě tu máte :)
PS: objevily se nový Huddy fotky ze 7.série (z natáčení) a já z nich prostě umírám, dokonalost :) Někdy vám je sem hodim všechny :))
huddy-md.blog.cz

#0.1 - Zdravím :)

26. května 2010 v 21:21 | Adí♥
Ahój, takže teda první článek, jo? Fajn ;)
Tenhle blog je pro všechny fanoušky seriálu House, m.d. Snad se vám tu bude líbit! :) Už se moc těším, až se to tu rozjede, budu se snažit, aby tomu tak bylo co nejdřív. Uvidíme :)
Na House koukám už tak cca 3 - 4 roky, nepřetržitě. Je to taková moje malá posedlost, proto se nebojim toho, že by mě to tu omrzelo. Zatím se mějte :) Možná udělám nějaký rozcestníky, ale spíš až zejtra, jsem nějak unavená.
Jestli tenhle blábol někdo čte, tak klidně ať nechá koment :D → Potěší :)
 
 

Reklama